Одним із основних пріоритетів національної політики є охорона здоров’я майбутнього нашої країни – дітей.  Адже збереження здоров’я всієї нації та наступних поколінь неможливо переоцінити. 21 серпня 2017 року Президент України Петро Олексійович Порошенко в рамках візиту до Кіровоградської області зустрівся з колективом дитячої обласної лікарні — одного із провідних медичних закладів, який стоїть на сторожі здоров’я дітей. 2017 рік знаменний для нашого закладу, якому виповнилося 45 років. Вважається, що 45 років – це вік становлення зрілості, накопичення досвіду. Символічно, що саме в цей рік дитяча обласна лікарня  оновилася, отримала свіжий подих, сучасний европейський вигляд. Вперше за історію лікарні проведено одночасно капітальний ремонт всіх лікувальних корпусів та допоміжних приміщень за європейськими стандартами. Лікувальні відділення та діагностичні служби отримали сучасне обладнання.

Президент України в ході офіційної церемонії відкриття другої черги оновленої лікарні говорив, що керівництво держави шукає і знаходить способи інвестувати  державні кошти та кошти обласних і муніципальних бюджетів для фінансування медицини. Загальний бюджет повної модернізації дитячого лікувального містечка – 200 млн. грн. Президент відмітив, що оновлення лікарні – свідчення позитивних змін як в Кіровоградській області так і в країні в цілому. При відкритті оновленої лікарні Президент України подарував нашому закладу новітній комплекс для ультразвукового обстеження дітей. Сьогодні дитяча обласна лікарня – це медичний заклад європейського рівня, в якому сучасна діагностична та лікувальна апаратура дає можливість щорічно надавати висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу близько 14 тисячам дітей в умовах стаціонару та в умовах консультативної поліклініки — 50 тисячам дітей області.

Президент України П.О.Порошенко побажав колективу дитячої обласної лікарні успіхів у досягненні   високої мети – збереження здоров’я майбутніх громадян держави, щастя, радості, родинного тепла і затишку у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.