Травматолого-ортопедичне відділення Кіровоградської дитячої обласної лікарні відкрите 02.03.1973 року. У ньому розгорнуто 35 ліжок: 20 травматологічних і 15 ортопедичних. Відділення розташоване на першому поверсі правого крила хірургічного корпусу лікарні.
В консультативній поліклініці, яка розміщена у напівпідвальному приміщенні хірургічного корпусу, розташований цілодобовий травматологічний пункт, який було відкрито 21.03.1974 р. Він входить до складу ортопедо-травматологічного відділення, самостійно не виділений, Тут є кабінет прийому лікаря, операційна, гіпсова кімната. Антирабічний кабінет виділений окремо, знаходиться поруч з травматологічним пунктом.
Лікарі відділення чергують згідно графіка, цілодобово. Крім надання допомоги потерпілим, ведуть консультативний прийом дітей м. Кіровограда та районів області.
Медсестри, що чергують на травматологічному пункті, міняються з медсестрами відділення через 1 – 2 місяці.
У відділенні працюють 6 лікарів.

DSC_0384

Пристайко Микола Степанович — завідувач відділенням, ортопед-травматолог дитячий, лікар вищої категорії, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації за спеціальністю ортопед- травматолог дитячий.

 

 

 

vr

Ординатори: Парахонько Є.М., Шевченко Є.В., Бурлака Д.М., Піліпака Є.А. Опалат.Є.А.

 

 

 

 

 

В відділенні проводиться як консервативне так і оперативне лікування дітей. Консервативне лікування передбачає реабілітацію, лікувальну фізкультуру, массаж, різні види процедур для полегшення стану хворого.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Оперативні втручання, які проводяться у відділенні:

Стабільний остеосинтез кісток різними видами металоконструкцій( внутрішньо- кістковий, накістковий, позавогнищевий).
лікування хворих методом скелетного витягу.DSC_1466
діагностика та видалення доброякісних новоутворень( гігроми, остеохондроми, остеоми, фіброзні дисплазії, остеобластокластоми, ліпоми) з заміщенням дефектів ауто- і аллотрасплантатами.
коригуючі остеотомії
лікування вродженої клишоногості, еквінусної установки ступнів.
Також проводяться під загальним знеболюванням закриті репозиції переломів кісток, вправлення вивихів суглобів, лікування клишоногісті по методу Пансеті.

 

 

obs

 

 

 

 

 

 

Міський телефон травматологічного пункту 22-47-00